Konkursai ir atrankos

Skelbiama kandidatų tapti lygtinio paleidimo iš vilniaus pataisos namų komisijos nariais atranka

2020-05-07

2020 m. birželio mėnesį bus atnaujinama Lygtinio paleidimo iš Vilniaus pataisos namų komisijos (toliau – Komisija) sudėtis. Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos sudarymo tvarką, funkcijas ir teises, darbo organizavimo tvarką nustato Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatai, patvirtinti Kalėjimų deprtamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus 2020 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. V-107 „Dėl Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatų patvirtinimo“.

                      Į Komisijos sudėtį gali būti skiriami asociacijų, religinių bendruomenių ar religinių bendrijų atstovai ir (ar) savanoriai, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys. Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

                      Maloniai kviečiame minėtų institucijų, organizacijų vadovus deleguoti savo atstovus į Komisijos sudėtį. Taip pat laukiami ir savanoriai, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese.

                      Kandidatai turi pateikti raštišką prašymą Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus vardu (prašymas gali būti laisva forma), taip pat pateikti gyvenimo aprašymą (CV), kuriame prašytume nurodyti savo profesinę patirtį.

                      Asmenys, pageidaujantys tapti Komisijos nariais, taip pat turi pateikti pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo.

                      Dokumentus galima pristatyti į Vilniaus pataisos namų Resocializacijos skyrių (Rasų g. 8, LT-11350 Vilnius) arba atsiųsti el. paštu dovile.zunkiene@vilniauspn.lt, egle.martinkenaite@vilniauspn.lt.

                      Telefonas pasiteirauti – +370 672 48616.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 7 d. 10:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos