Konkursai ir atrankos

Skelbiama kandidatų į Vilniaus pataisos namų Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisiją atranka

2015-04-03

Nuo 2012 m. liepos 1 d. Vilniaus pataisos namuose veikia Kalėjimų departamento direktoriaus įsakymu sudaryta Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisija, veikianti visuomeninais pagrindais ir priimanti sprendimus dėl nuteistųjų prašymų lygtinai paleisti iš pataisos įstaigos. Komisija sudaroma vieneriems metams ir 2015 m. birželio mėnesį jos sudėtis bus atnaujinama.
Į Komisijos sudėtį gali būti skiriami vietos savivaldybės vykdomosios institucijos, vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovai, asociacijų, religinių bendruomenių ar bendrijų, švietimo įstaigų, nuteistųjų socialinę reabilitaciją pataisos įstaigoje vykdančių ir kitų institucijų ar įstaigų atstovai, savanoriai. Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.
Dėkodami minėtų institucijų vadovams už bendradarbiavimą, maloniai kviečiame deleguoti atstovus į Komisijos, veiksiančios nuo 2015 m. liepos 1 d., sudėtį. Laukiami ir savanoriai, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese.
Apie deleguojamus atstovus, savanorius, pageidaujančius tapti Komisijos nariais, prašytume iki 2015 m. balandžio 30 d. informuoti Vilniaus pataisos namus el. paštu lpk@vilniauspn.lt, pateikiant kandidato į Komisijos narius gyvenimo aprašymą ir pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo. Tel. pasiteiravimui – 8 (5 2) 19 8828;

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. balandžio 10 d. 10:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos