Konkursai ir atrankos

Skelbiama kandidatų į Vilniaus pataisos namų Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisiją atranka

2016-04-13

         Nuo 2012 m. liepos 1 d. Vilniaus pataisos namuose veikia Kalėjimų departamento direktoriaus įsakymu sudaryta Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisija, veikianti visuomeniniais pagrindais ir priimanti sprendimus dėl nuteistųjų prašymų lygtinai paleisti iš pataisos įstaigos. Komisija sudaroma dvejiems metams ir 2018 m. birželio mėnesį jo sudėtis bus atnaujinama.

          Į Komisijų sudėtis gali būti skiriami vietos savivaldybės vykdomosios institucijos, vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovai, asociacijų, religinių bendruomenių ar bendrijų, švietimo įstaigų, nuteistųjų socialinę reabilitaciją pataisos įstaigoje vykdančių ir kitų institucijų ar įstaigų atstovai, savanoriai. 

          Komisijos nariu gali būti vyresnis nei 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme (Žin., 2002, Nr. 45-1708).

          Dėkodami minėtų institucijų vadovams už bendradarbiavimą, maloniai kviečiame deleguoti atstovus į Komisijos, veiksiančios nuo 2016 m. liepos 1 d., sudėtį. Laukiami ir savanoriai, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese.

          Apie deleguojamus atstovus, savanorius, pageidaujančius tapti Komisijos nariais, prašytume iki 2016 m. gegužės 5 d. 12 val. informuoti Vilniaus pataisos namų Lygtinio paleidimo komisiją el. paštu: lpk@vilniauspn.lt, pateikiant kandidato į Komisijos narius gyvenimo aprašymą ir pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo, būtinai nurodant pretendentų asmens kodus ir jų kontaktinius duomenis.

          Tel. pasiteiravimui – 8 (5 2) 71 8489.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2016 m. balandžio 13 d. 16:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos