Projektai

Idėjų banko bandomasis projektas

    Lietuvos bausmių vykdymo sistemoje pradėta įgyvendinti dar viena nauja iniciatyva – šį rudenį Kalėjimų departamente ir jam pavaldžiose įstaigose startavo Idėjų banko bandomasis projektas. Šiuo projektu siekiama į įstaigų veiklos tobulėjimo procesus įtraukti visus darbuotojus, skatinant juos teikti ir įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.

    Darbuotojai skatinami teikti pažangias, darbo efektyvumą ir darbuotojų motyvaciją gerinančias, pridėtinę vertę kuriančias idėjas ir pasiūlymus. Siekiama, kad būtų išgirstos ir apsvarstytos visos darbuotojų teikiamos idėjos ir pasiūlymai – nuo pačių paprasčiausių, tokių kaip papuošti įstaigos aplinką, pagerinti darbo sąlygas ir pan., iki tokių, kurios padėtų tobulinti visos bausmių vykdymo sistemos veiklos procesus, gerinti teisinį reglamentavimą, sutaupyti veiklos sąnaudas, sutrumpinti darbuotojams pavestų funkcijų atlikimo laiką ir t. t.     

    Tikimasi, kad Idėjų banko bandomasis projektas bus dar vienas puikus įrankis  siekiant geresnių rezultatų tiek atskirų įstaigų, tiek visos bausmių vykdymo sistemos veikloje.

  Turite idėjų? Rašykite!  e.paštas: idejos@vilniauspn.lt

Informacija atnaujinta 2017 m. vasario 6 d. 10:20

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?