Pradžia

Nemokama teisinė pagalba nuteistiesiems

2018-12-05

Jau ne pirmus metus Lietuvos advokatūra kartu su VA „Caritas“ organizuoja nuteistiesiems nemokamas teisines konsultacijas. Šį kartą teisines konsultacijas nuteistiesiems lapkričio 29 d. ir gruodžio 5 d. teikė advokatai Z. Benetis ir T. Benetė. Advokatų apsilankymo metu nuteistieji turėjo progą gauti nemokamą teisinę pagalbą – baudžiamosios, civilinės, administracinės, šeimos teisės bei kitais rūpimais klausimais. Nuteistieji džiaugėsi advokatų apsilankymu ir suteikta teisine pagalba. Tokių savanoriškų neatlygintinų teisinių konsultacijų nuteistieji viliasi sulaukti dažniau. Dėkojame advokatams už nuteistiesiems skirtą laiką.

 

Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai sėkmingai užkardė kaip įtariama narkotinių medžiagų patekimą į pataisos namus

2018-11-13

2018-11-13 Vilniaus pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai sėkmingai užkardė kaip įtariama narkotinių medžiagų patekimą į pataisos namus. KŽS pareigūnai 10.10 val. sulaikė čigonų tautybės pilietę Z. S., kuri atėjusi į trumpalaikį pasimatymą (su kontaktu) pas sutuoktinį nuteistąjį V. S., turėjo 2 paketėlius (1,605 g) baltos spalvos miltelių, paslėpusi plaukų gumytėje, ir ketino jas pasimatymo metu perduoti nuteistajam. Vilniaus pataisos namuose pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d. dėl narkotinių medžiagų platinimo ir minėtai pilietei pareikšti įtarimai.

 
Daugiau