Naujienos

Vyriausiojo administracinio teismo darbuotojų bei visuomenės atstovų apsilankymas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime

2020-01-30 Lukiškių tardymo izoliatoriuje - kalėjime buvo suorganizuotos dvi ekskursijos, kurių metu lankėsi Vyriausiojo administracinio teismo atstovai bei Vilniaus miesto piliečiai, kurie buvo atvykę į viešo pobūdžio dirbtuves dėl Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo ir jo teritorijos pritaikymo visuomenės poreikiams. Dirbtuves su visuomene ir interesantais, Lietuvos Respublikos vyriausybės pavedimu, rengė VĮ „Turto bankas.

Ekskursijas vedė Vilniaus pataisos namų 2-ojo saugumo valdymo skyriaus specialistė Lina Kazakevičienė bei 2-ojo saugumo valdymo skyriaus specialistas Gintautas Miliukas. Ekskursijų metu lankytojai buvo supažindinti su veikusio Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo atsiradimo istorija, aprodytas Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo pastatų kompleksas, buvo sudaryta galimybė pasivaikščioti po I-ojo gyvenamojo korpuso vidines erdves, papasakota apie suimtųjų ir nuteistųjų kasdienybę, pareigūnų darbą. Ekskursijos metu buvo atsakyta į daugybę žmones dominančių klausimų.


 

Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 31 d. 16:12