Naujienos

Vilniaus pataisos namuose duris atvėrė originalus muziejus

  Minint tarptautinę muziejų dieną, Vilniaus pataisos namuose duris atvėrė  originalus muziejus. Muziejuje nuo šiol eksponuojami ne tik iš nuteistųjų paimti  neleistini turėti daiktai, bet ir įvairūs nuteistųjų dirbiniai bei įstaigos istoriją atspindintys daiktai ir nuotraukos.

   Muziejuje šiuo metu eksponuojama, per ilgą laiko tarpą surinkti, iš nuteistųjų ar jų lankytojų   paimti neleistini turėti daiktai, įvairios galimos tokių daiktų slėptuvės, prietaisai ir reikmenys, skirti neteisėtam neleistinų daiktų patekimui į pataisos įstaigos teritoriją. Nuteistųjų išradingumas stebina ir pačius pareigūnus.

   Muziejuje taip pat pristatoma nuostabą kelianti nuteistųjų kūryba bei kruopščiai pagaminti dirbiniai – paveikslai, drožiniai iš medžio, dirbiniai iš metalo bei kita.

Ne ką mažiau dėmesį patraukia ir pataisos namų istoriją atspindinčios nuotraukos bei eksponuojami anksčiau pareigūnų tarnybinėje veikloje naudoti prietaisai (įvairios ryšio priemonės, senovinės spausdinimo mašinėlės, kopijavimo aparatas ir kita).

     

 

Informacija atnaujinta 2018 m. gegužės 18 d. 11:23

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos