Naujienos

Vilniaus pataisos namuose vyko tapybos darbų paroda „Nupiešk Dievą, kuris yra šviesa, meilė, laisvė“

Vilniaus pataisos namuose vyko nuteistųjų ir suimtųjų tapybos darbų parodos atidarymo šventė. Organizuota paroda „Nupiešk Dievą, kuris yra šviesa, meilė, laisvė“, kurioje buvo pristatyti ir demonstruoti Kauno tardymo izoliatoriaus nepilnamečių nuteistųjų ir suimtųjų nutapyti paveikslai religine tema.

Parodos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį ir pakviesti visuomenę prisidėti prie nuteistųjų resocializacijos tikslų, skatinti jų norą keistis ir kurti geresnį gyvenimą.

Parodos atidarymo dieną projekto koordinatorė Kauno tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistė Fausta Palaimaitė pristatė susirinkusiems resocializacijos veiklos parodos sukūrimo iniciatyvą ir įgyvendinimą, jos tikslus, taip pat pasakojo apie visuomenės narių požiūrio ir bendradarbiavimo svarbą nuteistojo socialinės reabilitacijos tikslams įgyvendinti, pasidalino vertinga patirtimi.

Renginyje dalyvavo Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas, direktoriaus patarėja Raimonda Čižauskaitė, Resocializacijos skyriaus atstovai ir Vilniaus pataisos namų vadovai bei darbuotojai.

Vilniaus pataisos namai tikisi, kad ši šviesos ir vilties paroda paskatins daugiau visuomenės narių įsitraukti į savanorystės veiklą, kuri padėtų nuteistiesiems įgyti daugiau pasitikėjimo ir skatintų norą keistis.

Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 7 d. 09:09

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?