Naujienos

Vilniaus pataisos namuose lankėsi svečiai iš Norvegijos

2021-09-16

Vilniaus pataisos namuose, bendradarbiaujant su Kalėjimų departamentu prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų lėšomis finansuojamos programos „Teisingumas ir vidaus reikalai“ projektas „Lietuvos bausmių vykdymo sistemos kokybės gerinimas“.

2021 m. rugsėjo 16 d. Vilniaus pataisos namuose lankėsi projekto partneriai iš Norvegijos Karalystės. Susitikime su svečiais dalyvavo Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir Mokymo centro atstovai, projekto darbo grupės nariai, Vilniaus pataisos namų vadovai ir darbuotojai.

Svečių vizito įstaigoje tikslas – projektinių planų aptarimas ir susipažinimas su pataisos įstaigos veikla.

Vilniaus pataisos namai projekto partneriams pristatė įstaigą, jos paskirtį ir veiklos tikslus, papasakojo apie dinaminės apsaugos bei resocializacijos veiklas. Vyko diskusija apie įstaigos veiklos ypatumus, didesnį dėmesį skiriant dinaminės apsaugos taikymo ir vystymo klausimams.

Vėliau svečiai buvo pakviesti aplankyti ir apžiūrėti teritoriją, esančią Drujos g. 11, Vilniuje, kurioje, įgyvendinus projektines veiklas, planuojama pastatyti naują šiuolaikišką pataisos įstaigą ir užimtumo centrą vietoje senų nenaudojamų pastatų. Svečiai taip pat apsilankė Pusiaukelės namuose, kur buvo aptarti šios veiklos pasiekimai ir tolesnio vystymo gairės.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 16 d. 15:31
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?