Naujienos

VILNIAUS PATAISOS NAMUOSE LANKĖSI BADEN VIUTENBERGO PARLAMENTO NARIŲ DELEGACIJA

2018-07-03

Vilniaus pataisos namuose liepos 2 d. lankėsi Baden Viutenbergo Parlamento 24 asmenų delegacija bei jų vadovas Stefan Scheffold. Parlamento narius lydėjo Vokietijos ambasados Lietuvoje atstovas.

Atvykusiems svečiams buvo parodyta Vilniaus pataisos namų teritorija, nuteistųjų gyvenimo sąlygos, kamerų tipo patalpos, ilgalaikių ir trumpalaikių pasimatymų su artimaisiais patalpos, įstaigoje veikiantis muziejus, papasakota apie muziejuje laikomų eksponatų atsiradimo aplinkybes. Po apsilankymo Vilniaus pataisos namų teritorijoje, buvo galimybė padiskutuoti. Pristatyta įstaigos struktūra, charakterizuoti įstaigoje laikomi nuteistieji ir jų nusikalstamos veikos.

Parlamento nariai domėjosi kodėl įstaigoje buvę pareigūnai ir valstybės tarnautojai laikomi atskirai nuo kitų nuteistųjų, kaip organizuojamas nuteistųjų užimtumas, kokia tvarka jie įdarbinami, ar nuteistiesiems sudaroma galimybė dirbti mieste, buvo klausiama apie lygtinio paleidimo tvarką ir sąlygas, apie nuteistųjų resocializacijos ir integracijos procesus atlikus laisvės atėmimo bausmę.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 3 d. 09:17
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos