Naujienos

Vilniaus pataisos namuose lankėsi – Vėjus Vietrinas

Šių metų gegužės 29 d. Vilniaus pataisos namuose lankėsi buvęs sportininkas, profesionalus kikboksininkas, 2 kartus tapęs pasaulio kikbokso jaunimo čempionu, žinomas kaip jauniausias Pasaulio čempionas Lietuvos istorijoje, kikbokse gavęs pravardę „Uraganas“ - Vėjus Vietrinas. Šiuo metu Vėjus Vietrinas turi savo verslą bei veda mokymus, motyvacines paskaitas visoje Lietuvoje, pristato "High-performance" psichologiją, kurią pats pradėjo studijuoti prieš 6 m.

„High-performance“ psichologija yra mokslas apie tai, kaip kuo efektyviau išnaudoti visus savo turimus žmogiškuosius resursus, kad žmogus galėtų progresyviai kilti į aukštesnį lygmenį bei gyventi kuo prasmingesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą, apie tai, kokie žmogaus motyvacijos šaltiniai (vidiniai ar išoriniai), kokios asmeninės savybės būtinos, norint pasirinkti kryptingą, intensyvią bei stabilią ,,veikimo’’ formą bei tapti geriausiu.

Susitikimo su nuteistaisiais metu Vėjus Vietrinas trumpai papasakojo apie save, savo sportinius pasiekimus. Taip pat pristatė „High-performance“ mokslą, papasakojo kaip jis atrado šią psichologiją, kaip ji įtakojo jo pasiekimus, supažindino su esminiais principais. Nuteistieji džiaugėsi susitikimu įkvėpusiu juos pozityvo ir neslėpė, kad pristatyta psichologija juos sudomino.

 

Informacija atnaujinta 2018 m. gegužės 30 d. 12:05

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos