Naujienos

Vilniaus pataisos namuose įvyko pirmasis nuteistųjų kolektyvo Tarybos posėdis

2021 m. kovo 23 d., Vilniaus pataisos namuose savo veiklą pradėjo Vilniaus pataisos namų nuteistųjų kolektyvo taryba (toliau – Taryba).

Naujai įkurtos Tarybos narius pirmojo posėdžio metu pasveikino ir sėkmės priimant konstruktyvius sprendimus palinkėjo Vilniaus pataisos namų direktorius Viktoras Davidenko.

Pirmojo posėdžio metu, Tarybos nariams buvo pristatytos Vilniaus pataisos namų nuteistųjų kolektyvų tarybos veiklos organizacinės gairės, Tarybos koncepcija, teisinis šios nuteistųjų organizacijos reglamentavimas, siūlomas veiklos modelis, Vilniaus pataisos namų administracijos siekiamos įgyvendinti:

Vizija – skatinti efektyvesnį nuteistųjų resocializacijos procesą, nuteistųjų iniciatyvą ir indėlį gerinant laisvės atėmimo bausmės atlikimo sąlygas

Misija – daugiau dėmesio skirti ne subjektyviam, o objektyviam aktualių klausimų sprendimui, atsižvelgiant į nuteistųjų bendruomenės poreikius.

Tikslas – spręsti iškilusius aktualius klausimus ne tik formaliai, bet ir atsižvelgiant į abiejų šalių tikslus ir poreikius, taip pat bendro kompromiso paieška, skatinant pozityvų nuteistųjų ir Vilniaus PN administracijos dialogą.

Taip pat aptarti kiti, su tarybos veiklos organizavimu susiję klausimai, Tarybos nariai priėmė pirmąjį vieningą spendimą išrenkant Tarybos sekretorių, bei paskyrė sekančio Tarybos posėdžio datą – 2021 m. balandžio 6 dieną, kurio metu bus svarstomi Tarybos narių (nuteistųjų grupių delegatų) iškelti, aktualiausi Vilniaus pataisos namų nuteistųjų bendruomenei klausimai.

Siekiant skatinti nuteistuosius aktyviau įsitraukti siekiant efektyvesnio resocializacijos proceso, nuteistųjų bendruomenės buities sąlygų gerinimo, teisinės sąmonės ugdymo, metodinė ir pažintinė medžiaga apie nuteistųjų kolektyvo tarybos veiklą bus prieinama visiems nuteistiesiems, atliekantiems bausmę Vilniaus pataisos namuose.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. kovo 25 d. 07:15

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos