Naujienos

Vilniaus pataisos namų biblioteka pasipildė naujomis knygomis

Vilniaus pataisos namai kasmet tampa vis labiau atviri ir bendradarbiaujantys su įvairiomis organizacijomis, savanoriais ir įvairių profesijų atstovais. Džiugu, kad prie nuteistųjų resocializacijos proceso įgyvendinimo prisijungė ir Lietuvos rašytojų sąjungos rūmų poetas, bardas, eseistas ir kultūros žurnalistas Gediminas Kajėnas. Jis apsilankė Vilniaus pataisos namuose, kur apžiūrėjo įstaigos biblioteką, bendravo su joje dirbančia bibliotekininke, nuteistaisiais, parengė straipsnį apie nuteistųjų skaitomas knygas, o taip pat įstaigai padovanojo įvairių autorių literatūros kūrinių – naujų knygų.

Vilniaus pataisos namai džiaugiasi galėdami praturtinti įstaigoje veikiančią biblioteką naujais leidiniais ir tokiu būdu skatinti nuteistųjų pozityvų mąstymą ir ugdyti moralės principus. Knygos yra naudinga ir reikšminga priemonė, kuri padeda skatinti nuteistųjų kultūrinį ir skaitymo aktyvumą bei padeda nuteistiesiems didinti savo žinių spektrą.

 

Ačiū gerb. kultūros žurnalistui ir redaktoriui Gediminui Kajėnui už įgyvendintą iniciatyvą ir padovanotas knygas Vilniaus pataisos namams.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 12 d. 12:18

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?