Naujienos

Vilniaus kalėjime vyko štangos spaudimo varžybos

2023-10-27

Lietuvos kalėjimų tarnybos Vilniaus kalėjime spalio 26 dienos įvyko sporto varžytuvės – štangos spaudimo asmeninės varžybos.

 

Varžybų teisėju tapo vienas iš nuteistųjų, kuris renginio dalyviams parodė, kaip teisingai ir taisyklingai turi būti spaudžiama štanga, kokia turi būti rankų bei kūno padėtis, kad ne tik būtų įskaitomi taškai, bet ir dalyviai nepakenktų savo sveikatai.

 

Jėgas ir ištvermę varžybose išmėgino 12 nuteistųjų. Išrinkti tris geriausiuosius nebuvo paprasta, nes visi dalyviai atkakliai rungėsi dėl kiekvieno taško. Rungtis reikalauja didelės koncentracijos, pasitikėjimo savimi, ryžto siekti užsibrėžto tikslo, gebėjimo rungtis sąžiningai ir garbingai. Dalyvių gausa parodė, kad sveiko gyvenimo būdo šalininkų tarp nuteistųjų daugėja. Pirmąją vietą užėmė nuteistasis, išstūmęs štangą 160 kg., antrąją – 155 kg. ir trečiąją – 140 kg.

 

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais. Renginys nuteistiesiems kėlė daug teigiamų emocijų, nuteistieji pageidavo rungtis ne tik tarpusavyje, bet ir su laisvėje esančiais šios sporto rungties entuziastais.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. spalio 30 d. 08:56