Naujienos

Vienos dienos savanoriška nuteistųjų veikla šunų prieglaudoje

Siekdami paremti ir suteikti reikiamą pagalbą prieglaudoje esantiems gyvūnams, lapkričio 15 d. Lietuvos kalėjimų tarnybos Vilniaus kalėjimo specializuotos atviro tipo bausmės atlikimo vietos gyventojai kartu su Resocializacijos skyriaus darbuotojais savanoriškai vyko į šunų prieglaudą „Tautmilės globa“. Dalyvavimas savanoriškoje veikloje didino nuteistųjų supratimą apie socialines problemas ir skatino socialinį sąmoningumą.

 

Vienos dienos savanoriškos veiklos metu šunų prieglauda buvo paremta reikiamomis priemonėmis ir maistu. Taip pat buvo suteikta pagalba prieglaudos darbuotojams vykdyti kasdienines veiklas – nuteistieji kartu su Resocializacijos skyriaus darbuotojais vedžiojo prieglaudoje esančius gyvūnus.

 

Ši veikla palengvino prieglaudos darbuotojų kasdieninį darbą ir padėjo nuteistiesiems jaustis naudingais visuomenei bei įgyti naujų įgūdžių, patirčių. Pagalba šunų prieglaudai suteikė nuteistiesiems galimybę prisidėti prie visuomenės gerovės ir naudingai praleisti laisvalaikį, kuris skatina nuteistųjų resocializaciją.

 

Informacija atnaujinta 2023 m. lapkričio 17 d. 11:17