Naujienos

Velykos pusiaukelės namuose

2018-04-07

 2018-03-29 pavakarę Vilniaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus Vilniaus pusiaukelės namų poskyryje nuteistieji ir specialistai rengėsi Velykinei popietei, kurią organizavo Pusiaukelės namų poskyrio specialistas Zdislavas Subočius, – ruošė šventinius patiekalus, dažė kiaušinius. Į popietę atvyko ir dvi Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto studentės ir du buvę Pusiaukelės namų gyventojai (neseniai lygtinai paleisti iš laisvės atėmimo vietos), nešini po gardų tortą. 

Visi susėdo prie gardžiais patiekalais padengto stalo, kurio pagrindinis akcentas buvo margučiai. Pusiaukelės namų poskyrio viršininkas Pavel Srebniuk pasveikino nuteistuosius ir darbuotojus su artėjančiomis šv. Velykomis ir palinkėjo jiems gerų metų, stiprybės ir sveikatos. Po sveikinimų ir palinkėjimų buvo tvirčiausio kiaušio varžybos – laimėjo vienas Pusiaukelės namų poskyrio nuteistasis. Suvalgę po kiaušinį Velykinės popietės dalyviai ragavo patiekalus, mėgavosi saldumynais, smagiai bendravo. Edukologijos ir socialinio darbo instituto studentės parengė šventės dalyviams klausimų–atsakymų žaidimą. Buvo linksma.
Po smagios popietės, pasibuvimo kartu, kitos dienos vakare nuteistieji (kuriems buvo suteikta teisė) išvyko į namus – jiems buvo sudaryta galimybė šv. Velykas švęsti su savo šeima ir artimaisiais.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. balandžio 16 d. 12:45