Naujienos

„Tarptautinės kovos su narkomanija dienos” minėjimui skirtos sporto varžybos

2019-06-25

Kiekvienais metais birželio 26-ąją yra minima „Tarptautinės kovos su narkomanija diena”. Ši diena yra skirta atkreipti dėmesį į neigiamas vartojimo pasekmes bei išlaisvinti visuomenę iš priklausomybių nuo psichiką veikiančių medžiagų. 2-ojo resocializacijos skyriaus specialistai kartu su nuteistaisiais, paliktais įstaigoje atlikti ūkio darbus, nusprendė šią dieną paminėti neįprastai – ne analizuoti neigiamas vartojimo pasekmes, kurios daugelio nuteistųjų gyvenime yra akivaizdžios, bet atkreipti dėmesį į sveiką gyvenseną.

          Nuteistiesiems organizuotos prisitraukimų ir atsispaudimų varžybos, kuriose dalyvavo apie 20 nuteistųjų. Organizuojant varžybas akcentuota rūpinimosi savo sveikata bei aktyvaus gyvenimo būdo svarba, nuteistieji tarpusavyje dalinosi savo žiniomis apie sporto ypatumus, palaikė vieni kitus varžybų metu. Dalyviams ir nugalėtojams įteikti pažymėjimai.

          „Tarptautinės kovos su narkomanija dienos” minėjimui skirtame renginyje buvo skatinamas bendradarbiavimas, pozityvaus tarpusavio santykio kūrimas, siekiant bendrų tikslų – geros psichinės bei fizinės sveikatos.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 25 d. 08:50
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos