Naujienos

Pusiaukeliečių iniciatyva Vilniaus bendruomenės suaukotos dovanos globos namų vaikams

2020-06-03

2020-06-01 Vaikų gynimo dieną Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų dvi darbuotojos ir trys nuteistieji nuvežę į BĮ Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų-pagalbos centrą „Šeimos slėnis“ per šių metų sausio 8 d. – gegužės 27 d. vykusią akciją „Kurkime šypsenas“, kurią organizavo Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namai, suaukotas dovanas labai nudžiugino šiame Centre augančius vaikus ir šios įstaigos darbuotojus.

Tą dieną centre „Šeimos slėnis“ globotiniai labai džiaugėsi, juokėsi, valgė picą iki soties (buvo dešimt picų), bendravo su Pusiaukelės namų darbuotojomis ir nuteistaisiais. Mažųjų akyse spindėjo padėka tiems, kam jie rūpi, o tokių minėtoje akcijoje dalyvavo tikrai nemažai: užkandinė-picerija „Sotus lokys“ (nudžiugino vaikus picomis), Lavinu.lt (padovanojo pasaulio žemėlapį), Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija, Vilniaus pataisos namų profesinė sąjunga, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Moterų centras, Vilniaus pataisos namų darbuotojai, Pusiaukelės namų nuteistieji, visuomenės nariai suaukojo drabužius, avalynę, žaislus, knygas, kanceliarijos ir higienos reikmenis, vaikiškus papuošalus, įvairius skanėstus ir kt. Iš viso buvo suaukotos 1528 dovanos.

Nors ir sunkiu koronaviruso siautėjimo laikotarpiu mūsų visuomenė išliko pilietiška ir atsakinga – tiek daug buvo norinčių padėti išpildyti augančių globos įstaigose vaikų pagrindinius poreikius.

Ši iniciatyva ne tik padėjo vaikučiams augantiems globos įstaigoje, tačiau kartu ir gražiu pavyzdžiu motyvavo nuteistuosius su rūpesčiu ir pagarba padėti kitiems visuomenės nariams, ugdėme atjautą kitam, skatinome savanorystę, bendruomeniškumą.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 3 d. 15:26
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos