Naujienos

Psichologės paskaita pusiaukelės namų poskyryje

2018 m. kovo 1 d. Vilniaus pusiaukelės namų poskyryje lankėsi Vadybos ir psichologijos instituto vadovė-psichologė Aistė Diržytė, kuri vedė paskaitą apie Netektis.

Šių metų pradžioje, per pirmuosius du mėnesius, net trys Pusiaukelės namų nuteistieji neteko jiems brangių artimųjų. Kartais žmogus nepagalvoji apie mirtį, kol tai nenutinka esantiems šalia tavęs. Emocijos ir jausmai užplūdę po netekties dažniausiai būna labai įvairūs ir stipriai užvaldantys tavo mintis, todėl psichologė Aistė Diržytė supažindino nuteistuosius bei poskyrio darbuotojus su stresinių situacijų ir krizės skirtumais, sielvarto apraiškomis, su galimomis pasekmėmis ir skausmo išliejimo būdais, apsilankymo metu.

Paskaitos pabaigoje, psichologė palinkėjo, kad kiekvieno asmens vidiniuose namuose būtų gera ir jauku, tuomet ir išoriniame pasaulyje bus taip pat. Už savanorišką veiklą ir pagalbą poskyrio nuteistiesiems Pusiaukelės namų poskyrio specialistė Gintarė Gerybaitė padėkojo psichologei ir įteikė nuteistojo nutapytą paveikslą.

Po renginio nuteistieji kartu su psichologe ir poskyrio specialistėmis dar kurį laiką dalijosi mintimis prie pyrago ir karštos arbatos puodelio.

Informacija atnaujinta 2018 m. kovo 5 d. 11:41