Naujienos

Prokurorai mato Pusiaukelės namų veiklos perspektyvą Lietuvoje

2018-11-08

2018-11-07 Vilniaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyryje vyko mokymo renginys prokurorams tema „Pusiaukelės namai Lietuvoje“, kuriame dalyvavo Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Vilniaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Česlovas Jocius papasakojo Pusiaukelės namų Lietuvoje atsiradimo ir kūrimosi istoriją. Pusiaukelės namų poskyrio viršininkas Pavel Srebniuk pristatė poskyrio veiklą, nuteistųjų laisvės atėmimo atlikimo sąlygas Pusiaukelės namų poskyryje, paaiškino, kokiu teisiniu pagrindu remiantis ši veikla plėtojama. Renginio dalyviams buvo sudarytos sąlygos pamatyti nuteistųjų gyvenamąsias ir bendrojo naudojimo patalpas.

Renginio metu buvo diskutuota apie lygtino paleidimo iš pataisos įstaigos problemas ir aktualijas. Prokurorai pritaria Pusiaukelės namų veiklai, jos plėtojimui ir mato Pusiaukelės namų veiklos perspektyvą Lietuvoje. Vilniaus pataisos namų atstovams palinkėjo tobulinti ir plėtoti Pusiaukelės namų veiklą. Abi institucijos ketina ir ateityje bendradarbiauti.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 8 d. 12:08