Naujienos

Programa ,,R.A.K.T.A.S.“ Pusiaukelės namuose

2019-04-04

Praėjusį ketvirtadienį pirmoji Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų penkių nuteistųjų grupė baigė 2017 m. rugsėjo 4 d. Kalėjimų departamento direktoriaus įsakymu Nr. V-360 patvirtintą  intervencinę programą, skatinančią pozityvius nuteistųjų mąstymo ir elgesio pokyčius, dailės terapijos programą ,,R.A.K.T.A.S.“, kurią 2019-01-10 – 2019-03-28 vedė 1-ojo Resocializacijos skyriaus specialistė (pusiaukelės namų veiklos klausimais) Gintarė Gerybaitė. Pasak specialistės, Pusiaukelės namų nuteistieji aktyviai dalyvavo dvylikoje programos užsiėmimų.

Per dailės terapijos programos užsiėmimus buvo skatinami pozityvūs pokyčiai nuteistųjų mąstymo ir elgesio bei gerovės srityse. Nuteistieji lavino kūrybiškumą, ugdė savo asmenybę, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, mokėsi atpažinti suprasti savo ir kitų žmonių emocijas, lavino emocijų ir streso įveikimo įgūdžius, dalinosi savo patirtimi ir analizavo jos įtaką dabartiniams išgyvenimams.

Programos sėkmę taip pat lėmė ir ją vedusios G. Gerybaitės pastangos aprūpinti programos dalyvius visomis reikalingomis priemonėmis, ir Vilniaus pataisos namų administracijos sudaryta galimybė šias priemones įsigyti.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 4 d. 07:55