Naujienos

Geriausiojo darbuotojo ir geriausiojo jaunesniojo pareigūno rinkimai

Pretendentas į geriausio darbuotojo nominaciją yra Vilniaus pataisos namų darbuotojas nuolat tobulinantis savo profesinę kompetenciją, turintis autoritetą darbo kolektyve, gebantis suburti kolegas bendram darbui, juo pasitiki žmonės, su kuriais jis dirba, yra iniciatyvus, aktyvus įstaigos veikloje, pareigingas bei sėkmingai dirbantis komandoje.

Kiekvienas darbuotojas, dirbantis bausmių vykdymo sistemoje nusipelno ypatingo dėmesio, nes šių žmonių darbas reikalauja pareigingumo, kantrybės, atsakingumo, ir neretai bausmių vykdymo sistemos darbuotojų darbas yra nepastebimas ir deramai neįvertinamas. Todėl šiais rinkimais tikimės atkreipti dėmesį į darbuotojų pastangas, asmeninį indėlį įstaigos veikloje, paskatinti darbuotojus siekti geresnių darbo rezultatų, gilinti žinias, gebėti taikyti jas praktiškai, stiprinti drausmę ir tarpusavio santykius, kelti darbo ir asmeninės kultūros lygį.

Vilniaus pataisos namai organizuos balsavimą dviems nominacijoms suteikti:

-          ,,Geriausio Vilniaus pataisos namų 2015 m. darbuotojo rinkimai“;

-          ,,Geriausio Vilniaus pataisos namų 2015 m. jaunesniojo pareigūno rinkimai“.

 

Vilniaus pataisos namuose bus sudaryta ,,Geriausio Vilniaus pataisos namų darbuotojo vertinimo komisija”, kuri skaičiuos balsavusių darbuotojų balsavimo rezultatus.

 

BALSAVIMO APRIBOJIMAS: skyriaus darbuotojai negali balsuoti už savo skyriaus asmenį. Balsuojame už įstaigos geriausią darbuotoją!

 

Slaptas balsavimas:

-          dėl geriausio darbuotojo rinkimų vyks 2015 m. gruodžio 14-17 dienomis, nuo 9.00 val. iki 10.00 val., Vilniaus pataisos namų Posėdžių salėje;

-          dėl geriausio jaunesniojo pareigūno rinkimų vyks 2 etapais:

  • 2015 m. gruodžio 1-10 dienomis kiekviena pamaina slaptu balsavimu išrinks savo geriausią darbuotoją. Kiekvienoje pamainoje išrinktas geriausias jaunesnysis pareigūnas varžysis dėl geriausio įstaigos jaunesniojo pareigūno vardo;
  • 2015 m. gruodžio 14-17 dienomis slaptas balsavimas vyks dėl geriausio jaunesniojo pareigūno rinkimų (rinkimuose dalyvaus 12 atrinktų geriausių pamainų darbuotojų). BALSAVIMO APRIBOJIMAS: pamainos darbuotojai negali balsuoti už savo pamainos išrinktą asmenį. Balsuojame už įstaigos geriausią jaunesnįjį pareigūną!

 

KVIEČIAME VISUS AKTYVIAI BALSUOTI!!!

 

2015 m. gruodžio 23-ąją - bus organizuojamas iškilmingas geriausiųjų apdovanojimas.

 

Informacija atnaujinta 2015 m. lapkričio 9 d. 13:48

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos