Naujienos

Nuteistiesiems vyko paskaita apie darbo paieškos būdus ir įsidarbinimo galimybes

Šių metų rugsėjo 16 d. Vilniaus pataisos namuose nuteistiesiems vyko paskaita apie darbo paieškos būdus ir šaltinius Lietuvoje ir užsienyje. Vilniaus pataisos namų Resocializacijos skyriaus darbuotojai papasakojo apie darbo paieškos ypatumus, kaip rašyti savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, kaip save pristatyti būsimam darbdaviui bei kaip neapsigauti ir nepapulti į nelegalaus darbo pinkles. Pranešėjai atkreipė klausytojų dėmesį dėl nelegalaus darbo pavojų ir pabrėžė teisėto darbo privalumus. Aptartos darbo sutarties rūšys.

Nuteistiesiems taip pat buvo pristatytas projektas „JUDAM“, kurį  įgyvendina Jaunimo reikalų departamentas prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projekto tikslas – mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio 15–29 metų amžiaus jaunimo, neregistruoto Užimtumo tarnyboje, skaičių, įgyvendinant intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

Renginio metu nuteistieji aktyviai domėjosi, o įstaigos darbuotojai atsakinėjo į klausimus apie darbo paiešką ir įsidarbinimą, vyko diskusija šiomis temomis, nuteistieji dalinosi vieni su kitais savo darbinėmis patirtimis.

Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 27 d. 16:26

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?