Naujienos

Muzikos būrelio veikla – koncertas Motinos dienai paminėti

2019-05-06

Jau ilgu metus Vilniaus pataisos namuose (Rasų g. 8) veikia nuteistųjų muzikos būrelis, kurio veikloje noriai dalyvauja muzikiniais gebėjimais pasižymintys nuteistieji – vieni jų groja akustine ar elektrine gitara, būgnais ar sintezatoriumi, kiti lavina savo vokalinius sugebėjimus, dar kiti prisideda atliekant paruošiamuosius darbus, organizuojant koncertus, rengiant muzikinę programą.

Muzikos būrelio veikla nelieka tik už šios klasės durų. Nuteistieji nuolatos rodo iniciatyvą organizuojant koncertus įvairių valstybinių švenčių proga, į kuriuos pakviečia ir pataisos įstaigos administracijos atstovus bei pareigūnus, ir kitus nuteistuosius.

Kūrybinė veikla – tokia kaip grojimas muzikos instrumentais, dainavimas ne tik turiningas laisvalaikio užimtumas. Ši veikla leidžia nuteistiesiems atsipalaiduoti ir nuimti įtampą, mažina patiriamą stresą, leidžia užmiršti asmenines problemas, taip pat teikia didelį malonumą ir padeda atkurti vidinę harmoniją, asmuo gali pasinerti į savo individualų vidinį pasaulį.

Nuteistieji savo koncertais nustebino jau nekartą, paskutiniai kurių vyko dar visai neseniai – 2018 m. gruodžio 21 d. surengė koncertą bei vaidybinį pasirodymą skirtą paminėti Lietuvos Respublikos šimtmečiui bei pasitikti didžiąsias metų šventes (Šv. Kalėdas), 2019 m. kovo 8 d. surengtas koncertas Kovo 8-osios proga į kurį buvo pakviestos pataisos įstaigoje dirbančias moterys.

Šių metų gegužės 3 d. muzikos būrelį lankantys nuteistieji paruošė muzikinę programą skirtą Motinos dienai paminėti. Koncerto metu netrūko gerų ir šiltų emocijų. Muzika mums padeda tapti geresniais, o kartu ir jautresniais.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 6 d. 11:39
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos