Naujienos

Kilni misija Vaikų knygos dienai paminėti

2018-04-06

Kiekvienais metais balandžio 2 d. minima Vaikų knygos diena. Tuo tikslu 2018 m. sausio 8 d. – kovo 30 d. Vilniaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyrio nuteistieji ir specialistai vadovaujami Pusiaukelės namų poskyrio specialistės Gintarės Gerybaitės organizavo akciją „Padovanok vaikui pirmąją pasaką“, kurios metu visuomenės nariai buvo kviečiami aukoti knygas globos įstaigose augantiems vaikams, kad jie pamėgtų skaityti knygas. Akcijoje dalyvavo 36 aukotojai: 1 įstaiga, 1 įmonė ir 34 fiziniai asmenys (22 moterys, 12 vyrų). Jos metu buvo surinkta 1225 knygos, kurios buvo padovanotos vaikams augantiems VŠĮ „Vaikų ir paauglių socialiniame centre“.

2018 m. balandžio 4 d. Pusiaukelės namų poskyrio specialistė Gintarė Gerybaitė ir du Pusiaukelės namų poskyrio nuteistieji nuvežė ir padovanojo dalį akcijos metu surinktų knygų VŠĮ „Vaikų ir paauglių socialinio centro“ Globėjų ir įvaikintojų tarnybai. Šios tarnybos atstovė padėkojo už dovanotas knygas.

Tos pačios dienos popietę Pusiaukelės namų poskyrio viršininkas Pavel Srebniuk ir specialistė Gintarė Gerybaitė likusias knygas nuvežė ir padovanojo VŠĮ „Vaikų ir paauglių socialinio centro“ Vaikų globos tarnybos šeimynose gyvenantiems vaikams. Ne tik knygų nuvežė, bet ir surengė itališkų picų ir šviežiai spaustų sulčių, kuriuos padovanojo džiaugdamiesi prisijungti prie akcijos UAB „Nikalena“ (Pizzaland) vadovai ir kolektyvas, puotą.

Vaikai džiaugėsi gausa knygų ir mėgavosi gardžiomis picomis.

  

 

Pusiaukelės namų poskyrio akcijos „Padovanok vaikui pirmąją pasaką“ organizatoriai dėkoja:

  • už maistąUAB „Nikalena“ (Pizzaland) už itališkas picas ir šviežiai spaustas sultis;

  • už aukotas knygas – Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro bibliotekai ir darbuotojams; Perku.lt; Vilniaus pataisos namų ir Vilniaus apygardos probacijos tarnybos darbuotojams; Vilniaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyrio nuteistiesiems; Vilniaus, Kauno ir Šiaulių visuomenės nariams.

     

     

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. balandžio 16 d. 12:58