Naujienos

Įstaigoje vyko krepšinio turnyras 3x3

2020-09-22

Šių metų rugsėjo mėnesį Vilniaus pataisos namuose pasibaigė nuteistųjų Krepšinio turnyras 3x3, kurį organizavo Resocializacijos skyriaus specialistai bei patys nuteistieji.

3x3 krepšinis - krepšinio atmaina, kai žaidžiama ne 5 prieš 5 žaidėjus, o 3 prieš 3, naudojant vieną krepšį. Tarptautinė krepšinio federacija išbandė 3x3 krepšinį pirmą kartą 2007 m. Azijos uždarų patalpų žaidynėse. 2018 m. spalio mėn. buvo įkurta Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija. Pastaraisiais metais 3x3 krepšinis sparčiai išpopuliarėjo Lietuvoje, rengiami vyrų ir moterų įvairaus amžiaus turnyrai. Pasaulio rinktinių reitingų lentelėje Lietuva buvo pakilusi į dešimtuką, o šiuo metu užima 42 vietą.

Įstaigoje savo jėgas turnyre išbandė 10 nuteistųjų komandų: „Gintariniai“, „Sparta“, „Lietkabelis“, „Grigiškių“, „Emigrantai“, „Mustang“, „Revoliucija“, „BC Gold Star“, „4-Būrys“, „Atletiko Kaunas“ kuriuose dalyvavo 55 nuteistieji. Šiuo turnyru buvo siekiama populiarinti fizinį aktyvumą, sveiką gyvenimo būdą bei suburti visą bendruomenę aktyviai leisti laisvalaikį, stiprinti savo fizinę bei emocinę savijautą. Visi varžybų dalyviai buvo nusiteikę pozityviai, džiaugėsi draugiška ir azartiška atmosfera, nuoširdžiu bendravimu bei suteikta galimybe pabūti drauge. Visiems dalyviams, teisėjams bei turnyro iniciatoriams bus įteikti padėkos raštai. Nuteistųjų teigimu, galimybė žaisti ir būti komandoje yra privalumas, leidžia užsimiršti, o žaidimas skatina siekti geresnių rezultatų, ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 22 d. 16:28
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos