Naujienos

Įstaigoje lankėsi Mykolo Romerio universiteto studentai

2022-11-22

Šių metų lapkričio 16 d. Vilniaus pataisos namuose lankėsi Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Socialinio darbo ir teisės pagrindų bakalauro ir Taikomosios kriminalinės psichologijos magistrantūros studijų studentai ir dėstytoja doc. dr. Daiva Karkockienė. Susitikimo metu Resocializacijos skyriaus viršininko pavaduotoja ir vyresnioji psichologė (krizių valdymo specialistė) papasakojo apie psichologų ir socialinių darbuotojų veiklos specifiką, pristatė sudėtingus konsultavimo atvejus, supažindino su įstaigos struktūra, atsakė į studentų klausimus, domėjosi studentų karjeros planais. Specialistės dalijosi informacija apie praktikos, savanoriavimo ar įsidarbinimo galimybes bei darbuotojams keliamus reikalavimus jų institucijoje.

Apsilankymo įstaigoje metu studentai buvo supažindinti su Priklausomybių reabilitacijos centro veikla, apie kurią papasakojo Resocializacijos skyriaus priklausomybių konsultantas. Studentai taip pat apsilankė pataisos namuose įkurtame muziejuje. 1-ojo Saugumo valdymo skyriaus viršininko pavaduotojas išsamiai papasakojo apie eksponatus: nuteistųjų sukurtus meninės veiklos dirbinius, uždraustų daiktų ir slėptuvių pavyzdžius, o taip pat apie darbo priemones.

Vilniaus pataisos namai džiaugiasi turėta galimybe supažindinti studentus su įstaigos veikla bei nuteistųjų resocializacijos vykdymo ypatumais, tokiu būdu atskleidžiant įstaigos paskirtį bei vykdomą misiją, formuojant objektyvesnį ir atviresnį bausmių vykdymo sistemos įvaizdį visuomenėje.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 22 d. 15:18