Naujienos

VILNIAUS PATAISOS NAMUOSE – SEMINARAS PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARAVIMO KLAUSIMAIS

2015-07-07

2015 m. liepos 3 d. Vilniaus pataisos namuose įvyko seminaras ,,Privačių interesų deklaravimas. Teisės aktų pakeitimai, aktualijos. Deklaracijų pildymo, tikslinimo ir pateikimo tvarka“. Seminarą vedė ir gerąja patirtimi su bausmių vykdymo sistemos darbuotojais dalinosi Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos patarėjas Aleksandras Zinovičius. Seminare noriai dalyvavo 48 darbuotojai iš Vilniaus pataisos namų, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo bei Laisvės atėmimo vietų ligoninės. Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos patarėjas Aleksandras Zinovičius supažindino su aktualiausiomis privačių interesų deklaravimo naujovėmis, teisės aktų pasikeitimais, pateikė praktinių situacijų pavyzdžių, kurie buvo aptarti ir analizuojami, diskutuojant su auditorija. Buvo išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai visiems seminare dalyvavusiems bausmių vykdymo sistemos darbuotojams.

 
Misionierių iš JAV  apsilankymas Vilniaus pataisos namuose

Misionierių iš JAV apsilankymas Vilniaus pataisos namuose

2015-06-26

Š. m. birželio 19 d. Vilniaus pataisos namuose lankėsi krikščioniai misionieriai iš JAV Don ir Sofia Waldo. Don ir jo žmona Sofia – žinomi evengelistai iš Kalifornijos, JAV. Don buvo vienas pirmųjų misionierių, apsilankęs Lietuvoje dar 1994 m. ir pradėjęs čia kurtis Veikliųjų Žmonių Bendrijai. Renginio metu svečiai kartu su nuteistaisiais giedojo giesmes, grojo gitara, dalinosi gyvenimo istorijomis ir meldėsi už nuteistuosius ir jų artimuosius.

 
Naujai paskirto pareigūno priesaika

Naujai paskirto pareigūno priesaika

2015-06-16

2015 m. birželio 15 d. Apsaugos ir priežiūros skyriaus prižiūrėtoju paskirtas Andrejus Timko. Naujasis pataisos pareigūnas prisiekė būti ištikimas Lietuvos Respublikai. Šiuo metu įstaigoje dirba 225 jaunesnieji pataisos pareigūnai, neužimta 12 prižiūrėtojų pareigybių.

 
  1 2 3 ... 74 75 76 77 78 79 80  
  
Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 7 d. 13:52