Naujienos

Nuteistieji dovanoja vaikų namų auklėtiniams Kalėdas

2014-12-22

2014 m. gruodžio 22 d. Vilniaus pataisos namų administracijos ir nuteistųjų, dirbančių dailės studijoje „Rasos“ iniciatyva, Vilniaus vaikų globos namų „Gilė“ auklėtiniams buvo atvežtas specialus krovinys iš Vilniaus pataisos namų – dešimtys medinių žaisliukų (lėktuvėlių, automobiliukų, arkliukų, ežiukų, kaladėlių ir kt.), kuriuos per kelias savaites pagamino pataisos namų nuteistieji.


Vilniaus pataisos namų administracija džiaugiasi, kad Vilniaus pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę nuteistieji taip nuoširdžiai ir noriai sureagavo į kvietimą pagaminti vaikučiams žaisliukų, ir taip prisidėti prie Kalėdinės šventės dvasios, pradžiuginti tuos vaikus, kurie galbūt labiausiai laukia dovanų, bet ne visada jų sulaukia. Dalį žaislų nuteistieji paspalvino šiltomis spalvomis, bet dar liko nemažai žaisliukų, kuriuos vaikai paspalvins patys taip kaip norės. Be pagamintų medinių žaislų, vaikučiams buvo nupirkta saldainių, kuriuos jie draugiškai pasidalino. Vilniaus pataisos namų administracija tikisi, kad Vilniaus vaikų globos namų “Gilė” auklėtinių Kalėdos bus šventiškesnės bei mielesnės.


Šių metų Kalėdas be savo artimųjų švenčia ne tik vaikų namų auklėtiniai, bet ir nuteistieji, kurie kartais taip pat būna vieniši, ir Kalėdų stebuklą pasitinka su skausmu širdyje. Tegul šių Šv. Kalėdų stebuklas pradžiugina visus liūdinčius, ir nušviečia jų širdys šiluma ir gerumu.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. gruodžio 22 d. 16:14