Naujienos

Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas ir Vilniaus pataisos namai organizavo edukacinį seminarą įstaigos darbuotojams

2022-10-07

Kai kurie mano, kad konfliktai yra blogas dalykas, kurio reikia vengti, tačiau ar įmanoma išvengti to, kas grupėje žmonių yra neišvengiama? Konfliktai yra natūralus reiškinys, kuris nebūtinai turi pasižymėti neigiamomis pasekmėmis. Iš kitos pusės, nelankstus jų sprendimas, kategoriška pozicija, gali sugriauti ryšius, bendrystę bei galima grėsmė pačiai organizacijai, dezorganizuojant įstaigos darbą. Taigi, ką daryti, kad konfliktai nesukeltų neigiamų pasekmių, o padėtų? Kaip kurti saugią atmosferą? Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Teisės psichologijos magistro studijų programos antro kurso studentės Milda Tupikovskytė ir Virginija Baltrusevičienė atsakė į šiuos klausimus Vilniaus pataisos namų darbuotojams 2022-10-06 vykusio edukacinio seminaro metu „Konfliktų sprendimas“.

Įstaigos darbuotojai susitikimo metu turėjo progą ne tik išgirsti bei prisiminti teorinę šios aktualios temos dalį, tačiau taip pat išgirdo ir praktinių konstruktyvaus konflikto sprendimo pavyzdžių, pasinaudojant asertyviu bendravimo stiliumi. Darbuotojai pasisėmę žinių, džiaugiasi turėta galimybe bei tikisi tolimesnio įstaigų bendradarbiavimo ateityje.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 7 d. 12:43