Naujienos

Vilniaus pataisos namai dalyvavo vasaros šventėje

2022-06-13

Birželio 11–12 d. vyko Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžių įstaigų darbuotojų vasaros šventė. Vilniaus pataisos namų, kaip ir kitų bausmių vykdymo sistemos įstaigų, darbuotojai susirinko Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse.

Dalyvius sąskrydis kvietė su šūkiu „Esame skirtingi, bet būkime kartu!“. Šventė prasidėjo vėliavos pakėlimu, visus susirinkusius pasveikino Lietuvos Respublikos teisingumo ministras ir Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius.

Įgyvendindami šventės programą ir įprasmindami susibūrimą, Vilniaus pataisos namai parengė nuotaikingą įstaigos prisistatymą. Vėliau karščio nepabūgę aktyviausi šventės dalyviai, tarp kurių ir Vilniaus pataisos namų darbuotojai, rinkosi į sportines varžybas: tinklinį, orientacinį bėgimą, giros kėlimą ir kitas įvairiausias rungtis. Šventė išsiskyrė turiningumu ir tęsėsi iki pat vakaro.

Šventės dalyvius vienijo bendros idėjos ir vieningi darbai. Tai ypatingai įprasmino vakare užkurtas Draugystės laužas. Nors buvome skirtingi – buvome vieningi!

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 13 d. 16:10