Naujienos

Ar esu gudresnis už šeštoką?

2021-10-29

Įsibėgėjus mokslo metams nuteistieji dalyvavo visiems gerai žinomame protų kovų žaidime „Protmūšis“, kurį surengė Resocializacijos skyriaus darbuotojai. Tokiu būdu nuteistieji galėjo pasitikrinti, ar savo žiniomis galėtų prilygti biologijos ir geografijos vadovėlius gerai išstudijavusiam šeštokui. Nuteistieji juokavo ir buvo užtikrinti, kad savo žiniomis gali pralenkti šeštokus. Tačiau kai jie sulaukė rezultatų – būta ir nusivylimų. Nors ne visi dalyviai džiaugėsi savo rezultatais ir juokavo, kad mokiniai gali būti gudresni, tačiau gerai ir naudingai praleistas laikas atpirko nusivylimą, paskatino plačiau domėtis kadaise įgytomis žiniomis.  

Protmūšis – tai viena smagiausių ir populiariausių pramogų ne tik vaikų tarpe, bet ir tarp suaugusiųjų. Protmūšiai skirti tiems, kurie nori mąstyti ir yra smalsūs. Ši veikla skatina kritinį mąstymą, komandinio darbo įgūdžius bei sužadina norą būti pirmiems.

Kaip kadaise rašė filosofas Renė Dekartas „Mąstau, vadinasi, esu“. Protmušis yra intelektualus komandinis žaidimas, tačiau Vilniaus pataisos namuose protmūšis buvo organizuojamas kiek kitaip. Kiekvienas individualiai galėjo išbandyti savo jėgas ir įvertinti savo turimas žinias. 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 29 d. 14:04
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?