Naujienos

Aplinkotvarkos darbų „maratonas“

2019-06-04

Šių metų gegužės 25, 31 d. ir birželio 1 d. Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų nuteistieji savanoriškai atliko aplinkotvarkos darbus. Keturi pusiaukeliečiai padėjo Vaikų socialinės globos namams „Gilė“ – rengė (atkasė) pastato pamatus jų renovacijai, vienas nuteistasis parodęs iniciatyvą, padedamas UAB „Stebulė“, nupjovė nudžiūvusias medžių šakas Pusiaukelės namų teritorijoje ir sukrovė jas į sunkvežimį, dar keturi – plovė UAB „Futbolo stadionas“ (Vilniaus pataisos namai yra sudarę bendradarbiavimo sutartį su šia įmone) pastato išorinę sieną.

Pusiaukelės namai dėkoja UAB „Stebulė“ vadovybei (Vilniaus pataisos namai yra sudarę bendradarbiavimo sutartį su šia įmone), kuri nuteistajam skyrė atitinkamas darbo priemones ir įrankius ir išvežė įmonės transportu nupjautas šakas ir kitą žaliąją masę.

Atlikdami savanoriškus aplinkotvarkos darbus nuteistieji dalyvauja visuomenės ir vietos bendruomenės gyvenime, formuoja savo įvaizdį ir visuomenės požiūrį į juos. Nuteistųjų darbu pirmiau minėtų įmonės ir įstaigos administracijos buvo labai patenkintos.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 4 d. 10:13
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos