Naujienos

Aplinkotvarkos darbai formuoja teigiamą visuomenės požiūrį į nuteistuosius

2019-04-23

Šių metų kovo – balandžio mėn. Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų nuteistieji savanoriškai atliko nemažai aplinkos tvarkymo darbų. Nuteistieji tvarkė po remonto darbų naujas Pusiaukelės namų patalpas: valė ir nešė statybines atliekas, plovė langus, grindis, duris ir sienas, nešė lovas ir kitus baldus į kambarius, vėliau vienas nuteistasis išplovė grindis po remonto, nuvalė langus II korpuso trečiame aukšte esančią didelę patalpą, kur planuojama rengti Velykų popietę. Buvo gražinama lauko aplinka (pasodinamos gėlės) ir prie I korpuso.

Nuteistieji minėtais mėnesiais atliko aplinkotvarkos darbus ir už teritorijos ribų 3 kartus tvarkė (rinko žaliąją masę, medžių šakas ir krovė į specialius konteinerius, tvarkė stadiono teritoriją, rinko šiukšles) Futbolo federacijos stadione (Vilniaus pataisos namai bendradarbiauja su UAB „Futbolo stadionas“). Nuteistieji vieną šeštadienį Vilniaus Visų Šventųjų parapijos namuose krovė į sunkvežimį išvežamus baldus, kitą šeštadienį talkininkavo Vaikų socialinės globos namuose „Gilė“ – atkasė pastato pamatus jų renovacijai ir apsodino teritoriją eglutėmis.

Pusiaukeliečiai aktyviai dalyvavo atliekant aplinkotvarkos darbus. Visi, kam Pusiaukelės namų nuteistieji padėjo, buvo patenkinti jų darbu. Tokie aplinkotvarkos darbai skatina nuteistųjų savanorystę ir formuoja teigiamą visuomenės požiūrį į nuteistuosius, atliekančius laisvės atėmimo bausmę.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 23 d. 17:02
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos