Naujienos

„Aktyvus Jaunimas“

2021-12-30

Vilniaus pataisos namuose 2021 m. gruodžio 21 d. lankėsi dvi savanorės iš asociacijos „Aktyvus Jaunimas“ vykdomo projekto „YES: Young (Ex)Offenders Support“, finansuojamo Europos Sąjungos lėšomis. Savanorės vedė užsiėmimą nuteistiesiems apie tikslų kūrimą. Užsiėmimo metu nuteistieji turėjo galimybę užduoti jiems rūpimus klausimus, buvo motyvuojami pozityviems pokyčiams. Kiekvienas užsibrėžė po tikslą, kurio sieks būdamas įkalinimo įstaigoje arba už jos ribų susijusiais su karjera ir/arba darbu. Tikslams išsikelti naudota S.M.A.R.T. metodika.

Projekto savanorės dalinasi savo įspūdžiais apie vykusį užsiėmimą:

Iš pradžių atrodė jog bus sunku, šiek tiek nerimavome, nes nežinojome ko tikėtis, kadangi mums tai buvo nauja patirtis, nežinojome ar dalyviams bus noro aktyviai įsitraukti į veiklas. Nepaisant to, likome nustebusios, jog veiklose dalyviai buvo gana įsitraukę, gerai atliko užduotį, buvo iškalbūs ir atviri, taip pat paminėjo jog norėtų daugiau tokių veiklų, o tai parodė, jog jie iš tiesų yra motyvuoti siekti pokyčių, kas yra labai svarbu. Na, o mums tai buvo labai gera patirtis ir veikla buvo įvykdyta geriau negu tikėjomės.“

Projekto metu yra organizuojamos penkios veiklos, kitos keturios vyks Vilniaus pataisos namų pusiaukelės namuose. Įgyvendinant projektą, Lietuvoje ieškomos bendrovės, įmonės, organizacijos, kurios būtų atviros  įdarbinti ir bendradarbiauti su laisvės atėmimo bausmę atlikusiais nuteistaisiais. Norinčius bei susidomėjusius, skatiname kreiptis į YES projekto koordinatores Ingą Vederytę arba Viktoriją Pociūtę, kreiptis galite el.paštu info@activeyouth.lt.

Daugiau informacijos apie projektą: https://activeyouth.lt/portfolio/young-ex-offenders-support/?lang=en

Daugiau informacijos apie asociaciją „Aktyvus Jaunimas“: https://activeyouth.lt/

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 30 d. 15:08
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?