Naujienos

Abipusė nauda

Jau antrus metus Vilniaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyris bendradarbiauja su Kalėjimų departamento prie LR teisingumo ministerijos Mokymo centro Kompetencijų ugdymo skyriumi.

2018 m. birželio 19-21 d. Vilniaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus Pusiaukelės namų poskyryje atliko stažuotę Mokymo centro Kompetencijų ugdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Nadiežda Kudrauskas ir Edita Borisevičienė. Stažuotės tikslas – gilinti žinias apie Pusiaukelės namų poskyrio tarnybinę veiklą, panaudoti surinktą empirinę medžiagą mokymo procesui gerinanti.

Tris dienas Mokymo centro Kompetencijų ugdymo skyriaus vyriausiosios specialistės stebėjo Pusiaukelės namų poskyrio kasdienę veiklą, susipažino su šio poskyrio veiklą reglamentuojančiais dokumentais, taip pat domėjosi, kaip pildomi pravedamų programų dokumentai, kaip atliekamas Teisės pažeidėjo nusikalstamos rizikos vertinimas pagal OASys metodiką, dalyvavo Pusiaukelės namų poskyrio darbuotojų, nuteistųjų ir darbuotojų susirinkimuose, kartu su šio poskyrio specialistėmis vyko tikrinti nuteistuosius jų darbo vietose.

Ši stažuotė buvo naudinga ne tik Mokymo centro Kompetencijų ugdymo skyriaus vyriausiosioms specialistėms, bet ir Pusiaukelės namų poskyrio specialistams – jiems buvo suteikta metodinė pagalba.

Informacija atnaujinta 2018 m. birželio 22 d. 09:17

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos