Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Telefonus slėpė šiukšlėse ir apatiniuose

Netikėtų kratų metu Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai draudžiamus kalintiems asmenims turėti daiktus aptinka netikėčiausiose ir intymiausiose vietose.   Gruodžio 5 d. antrinėms žaliavoms skirtoje šiukšliadėžėje tarp popierių ir plastikinių butelių buvo rastas ir paimtas mobilaus ryšio telefonas „L8STAR“. Būtų galima manyti, kad telefonas „išmestas“ į šiukšlinę kaip plastiko atlieka, tačiau jame likusi SIM „PILDYK“ kortelė, tad labai panašu, kad juo kėsintasi naudotis pagal paskirtį.

Prieš kelias dienas į pareigūnų rankas pateko dar du mobilieji telefonai ir modemas. Suimtojo kelnių kišenėje buvo rastas ir paimtas mobilaus ryšio telefonas „L8STAR“ be SIM kortelės bei už daiktų lentynos pareigūnai aptiko bevielio ryšio modemą „HUAWEI“ su kortele „EŽYS“.

Dar vienam nuteistajam neplanuota krata virto rimtais nemalonumais, nes Saugumo valdymo skyriaus specialistai mobilųjį telefoną „L8STAR“ su SIM kortele „PILDYK“ surado paslėptą nuteistojo apatinėse kelnaitėse.

Kratos užfiksuotos vaizdo registratoriumi. Taisyklių pažeidėjai sulauks nuobaudų.

Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 6 d. 15:22