Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Telefonų slaptavietes ištuštino pareigūnai

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai, siekdami užkardyti draudžiamų daiktų patekimą į įstaigą ir bandymus jais disponuoti, savo veikloje naudoja netikėtumo faktorių. Neplanuotos patalpų, kalinčių asmenų, jų daiktų kratos gali būti atliekamos ir savaitgaliais bei švenčių dienomis, bet kuriuo paros metu. Naujausi pareigūnų radiniai – mobilieji telefonai, kuriuos jie aptiko neįprastose, bet saugumo valdymo specialistų nebestebinančiose slaptavietėse.

Atlikus neplanuotą asmens kratą suimtajam, buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas „L8STAR“ su SIM kortele „PILDYK“. Telefoną vyriškis slėpė apatinėse kelnaitėse. Vykdant suimtųjų (nuteistųjų) užimtumo patalpos neplanuotą patikrinimą, ventiliacijos vamzdyje pareigūnai rado ir paėmė mobiliojo ryšio telefoną „L8 STAR“ be SIM kortelės.

Kaip pažymi saugumo valdymo specialistai, bandymų telefonus slėpti „arčiau kūno“ vis pasitaiko, tačiau patyrusiems pareigūnams tokio tipo slaptavietės kelia šypseną, nes šiuolaikiška įranga svetimkūnius gali aptikti net ir intymesnėse vietose, o daikto savininko laukia drausminė atsakomybė.

Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 3 d. 12:53

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?