Naujienos

TELEFONĄ PAREIGŪNAI IŠKRAPŠTĖ IŠ RANKŲ KREMO TŪBELĖS

Baigiantis metams nesibaigia nuteistųjų ir suimtųjų bandymai į Šiaulių tardymo izoliatorių įnešti draudžiamus daiktus. Ieškodami būdų paslėpti jiems reikalingą, bet kalinimo įstaigoje draudžiamą turėti daiktą, suimtieji ir nuteistieji nestokoja išmonės ir fantazijos.

Pergudrauti akylų ir modernia daiktų paieškos įranga apsiginklavusių įstaigos Saugumo valdymo skyriaus pareigūnų gruodžio 15 d. nepavyko ir iš Pravieniškių pataisos namų atvykusiam nuteistajam. Priėmimo – paskirstymo skyriuje, atliekant visuminę kratą, pas vyriškį buvo rastas ir paimtas mobilaus ryšio telefonas ,,L8STAR“ be SIM kortelės. Itin mažo dydžio telefoną nuteistasis, jo supratimu, „saugiai“ paslėpė rankų kremo tūbelėje. Kaip teigia kratą atlikę pareigūnai, iš pirmo žvilgsnio kremo pakuotė atrodė įprastai, įtarimų nekėlė, tačiau asmens daiktus tikrinant rentgeno aparatu tūbelėje pastebėtas kremo konsistencijai nebūdingas svetimkūnis. Išardžius kremo pakuotę, joje rastas telefonas atsidūrė pareigūnų rankose.

Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Paulius Blažukas pažymėjo, kad kratos procedūra užfiksuota vaizdo registratoriumi, kas padėjo išvengti kratose pasitaikančių nesusipratimų ir skirtingų aplinkybių traktavimo.

Vos prieš porą dienų su mobiliuoju telefonu teko atsisveikinti kelnaitėse jį bandžiusiai slėpti į įstaigą atvežtai suimtajai.

„Mobilaus“ rankų kremo tūbelė ir kratos nuotraukos papildys izoliatoriaus muziejuje kaupiamą draudžiamų daiktų slaptaviečių kolekciją.

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 16 d. 10:27

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?