Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Šventų Kalėdų proga – mandarinai suimtiesiems ir nuteistiesiems

Ne vienam žmogui Kalėdų šventės kvepia mandarinais. Šiaulių tardymo izoliatoriuje Kalėdų šventes norėdami padaryt taip pat jaukiomis l. e. direktoriaus pareigas Paulius Blažukas bei Resocializacijos skyriaus viršininkė Ernesta Pauliukaitienė, padedami su įkalintais asmenimis dirbančių pareigūnų, dalijo įstaigoje laikomiems asmenims mandarinus.

Tai jau tradicija tapusi įstaigos vadovybės akcija. Ji vykdoma kasmet, prieš didžiąsias metų šventes, su tikslu praskaidrinti kamerose laikomų suimtųjų bei nuteistųjų nuotaikas,  suteikti jiems bent šiek tiek džiaugsmo, šventinės nuotaikos, bei, tuo pačiu, pabendrauti tiesiogiai ir prieš Šv. Kalėdas išklausyti suimtųjų bei nuteistųjų nuoskaudas, problemas ir pageidavimus.

Šiais metais kiekvienam suimtajam ir nuteistajam teko ne tik mandarinai, bet ir šilti šventiniai palinkėjimai, pagyrimai šventiniams kamerų papuošimams bei dėmesys. Siekiant efektyvesnio įkalintų asmenų resocializacijos proceso, toks administracijos dėmesys daro teigiamą įtaką darbuotojų ir nuteistųjų bei suimtųjų tarpusavio santykiams.

Parodytu dėmesiu, kuris vertingesnis už greičiau simbolinę dovaną -  mandarinus, liko labai patenkinti ir patys kamerose laikomi asmenys. Jie negailėjo gerų žodžių bei palinkėjimų ir darbuotojams, ko kartais pritrūksta administracijos ir įkalintų asmenų tarpusavio santykiuose. Anot Pauliaus Blažuko, ši akcija pavyko, ji tikrai atnešė papildomos šventinės nuotaikos ir į pačių nuteistųjų bei suimtųjų rankomis išpuoštas kameras.

Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 23 d. 11:57