Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Suimtieji pabandė įveikti Eurofit ištvermės testą

2022-07-28

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistės Benina Katauskė ir Sonata Stugienė suimtuosius pakvietė sportuoti ne tradiciškai varžantis dėl nugalėtojo vardo, o įveikiant Eurofit-o štvermės testą.

Eurofit-as - europietiškų testų rinkinys, paremtas „sporto visiems“ principais. „ Šių testų tikslas- įtraukti žmones į nuolatines sporto ir fizinės veiklos pratybas. Testai yra nesudėtingi, įdomūs.“,- apie pasiūlytą naujovę pasakojo resocializacijos specialistės.

Eurofit‘o testų pagalba galima įvertinti įvairius fizinių pajėgumų komponentus - jėgą, lankstumą, raumenų ištvermę, pusiausvyrą, greitį, koordinaciją, vikrumą. Suimtiesiems pasiūlyta įsivertinti savo raumenų ištvermę, o kad tai padaryti tam tikra eilės tvarka reikėjo atlikti įvairias užduotis. „Fizinis aktyvumas siejasi su sveika gyvensena, sveikatos stiprinimu, tad sportas palengva keičia žmogaus gyvenimo būdą ir padeda įveikti priklausomybes bei žalingus įpročius“,- apie tokių renginių naudą kalbėjo resocializacijos pareigūnės. Jos pažymėjo, kad suimtųjų ir nuteistųjų tarpe sporto renginiai – vieni populiariausių, norinčiųjų juose dalyvauti niekada netrūksta.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. liepos 28 d. 13:37