LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SOCIALINIŲ PARTNERIŲ KOMANDĄ PAPILDĖ ŠIAULIŲ CARITAS

2019-11-08

Šią savaitę Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius ir Šiaulių vyskupijos Caritas direktorius kunigas Tomas Janavičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šiaulių tardymo izoliatorius ir Šiaulių vyskupijos Caritas susitarė dėl bendradarbiavimo savanoriškos veiklos, švietimo, socialinių paslaugų ir mokymų srityse, taip pat rengiant ir vykdant bendrus projektus, keičiantis informacija apie vykdomus arba joms dalyvaujant atliekamus projektus, renginius. Partneriai nuo šiol dalinsis informacija bei patirtimi, sukaupta dirbant su rizikos grupės asmenimis, Šiaulių vyskupijos Carito atstovai aktyviai prisidės prie kalinčių asmenų resocializacijos procesų kokybės gerinimo.

„Džiaugiamės, kad savanorių gretas papildė labai stipri, gyvenimiškos patirties darbe su įvairių socialinių sluoksnių žmonėmis turinti organizacija. Ši sutartis atveria galimybes pozityviems gyvenimo pokyčiams motyvuoti dar daugiau Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinčių asmenų“,- sakė laikinai Resocializacijos viršininko pareigas einantis Aleksandras Molčianovas.

Šiaulių tardymo izoliatorius yra sudaręs bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių rajono savivaldybe, Šiaulių jaunųjų gamtininkų centru, Šiaulių miesto savivaldybės administracija, Šiaulių universitetu, asociacija „Šiaulių bendruomenė“. Sutarčių pagrindu vykdomos edukacinės, mokomosios ir darbinės veiklos suimtiesiems bei nuteistiesiems. Įstaigai talkina ir visas būrys pavienių savanorių, kurie savo laiką, žinias ir patirtį skiria kalinčių asmenų pilnavertei integracijai ir socialiai jautrios visuomenės kūrimui.

Šiaulių tardymo izoliatorius dėkoja socialiniams partneriams ir savanoriams: Jūsų pagalba labai vertinga ir reikalinga. Turite idėjų kaip organizuoti kalinčių asmenų laisvalaikį ir norite jas įgyvendinti? Esate puikus profesinėje srityje ir norite pasidalinti patirtimi? Propaguojate sveiką gyvenseną? Tapote? Kuriate eiles? Meistraujate ar užsiimate kita įdomia veikla? Tapkite savanoriu, pasidalinkite savo žiniomis, gebėjimais ir patirtimi. Skirkite bent valandą savo laiko savanoriškai veiklai Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Kaip tapti savanoriu galite sužinoti Šiaulių tardymo izoliatoriaus interneto puslapyje, skiltyje „Savanoriška veikla“, paskambinę telefonu 8 41 435504, arba parašę el. p. paulius.zvaliauskas@siauliuti.lt.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 8 d. 12:45
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos