Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE LANKĖSI SEIMO NARĖ M.DANIELĖ

Lapkričio 26 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narė Morgana Danielė su patarėjais. Parlamentarė domėjosi izoliatoriaus darbuotojų darbo ir kalinčiųjų laikymo sąlygomis, įstaigoje vykdomos gydymo nuo priklausomybių narkotinėms ir psichotropinėms medžiagoms programos(pakaitinio gydymo metadonu programa) veiksmingumu, psichologinės ir socialinės pagalbos prieinamumu kalintiesiems.

Susitikime su Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojais N. Danielė pažymėjo, kad bausmių vykdymo sistemos laukiantys pokyčiai yra būtini, kad sistema taptų šiuolaikiškesne, efektyvesne ir atlieptų visuomenės lūkesčius – padėti nusikaltusiam ir bausmę atlikusiam žmogui gyventi pilnavertį gyvenimą išėjus iš laisvės atėmimo vietos. Ji kvietė diskusijai ne tik apie pokyčius, bet ir kasdieninius pataisos pareigūnų profesijos iššūkius. Seimo narė vylėsi, kad nauja įkalinimo įstaiga šalia Šiaulių bus pastatyta, nes jos atsiradimas reiškia ne tik tinkamų kalinimo sąlygų užtikrinimą kalintiesiems bet ir geresnes darbo sąlygas pareigūnams bei darbuotojams, kokybiškesnę resocializaciją ir išeinančiųjų į laisvę integraciją.

Parlamentarė bendravo su kalinčiaisiais, dalyvaujančiais pakaitinio gydymo metadonu programoje, lankėsi režiminėje dalyje, kur apžiūrėjo gyvenamąsias kameras, pasivaikščiojimo kiemelius, izoliatoriaus bibliotekai dovanojo knygų.

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 26 d. 14:49

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?