Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE VYKO PRATYBOS SU ŠIAULIŲ APSKRITIES PRIEŠGAISRINIO GELBĖJIMO VALDYBA

2018-11-13

2018-11-13 Šiaulių tardymo izoliatoriuje vyko funkcinės Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų bei Šiaulių apskrities priešgaisrinio gelbėjimo valdybos pareigūnų pratybos, kurių metu buvo imituojama režiminėje teritorijoje esančiame pastate susidariusi ekstremali situacija (gaisras).

Pratybų metu buvo patikrinta, kaip įstaigos pareigūnai sugeba reaguoti į kilusią ekstremalią situaciją perduodant ir priimant informaciją, naudojant pirmines gaisro gesinimo ir asmens saugos priemones, vykdant asmenų evakuaciją, derinant įstaigos darbuotojų bei priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų sąveiką.

Pasibaigus pratyboms stebėtojai ir vertintojai pateikė savo nuomonę dėl pratybų eigos, dalyvių veiksmų bei galimų inovacijų užtikrinant įstaigos priešgaisrinę saugą.

Nuolatinis Šiaulių tardymo izoliatoriaus ir Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų bendradarbiavimas ir periodiškai rengiamos funkcinės pratybos leidžia pasiekti pratyboms keliamus tikslus ir įgyvendinti specifinius su laisvės atėmimo vietų specifika susijusius uždavinius.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 21 d. 13:50
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos