Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE – NAUJŲ PAREIGŪNŲ PRIESAIKA

2020-10-26

Spalio 26-oji Šiaulių tardymo izoliatoriuje tapo išskirtine: darbo diena prasidėjo naujai paskirtųjų pataisos pareigūnų priesaika. Gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti pareigas bei saugoti gerą pareigūno vardą prisiekė Saugumo valdymo skyriaus jaunesnieji specialistai: Rimas Stučinskis, Rokas Damkus ir Tomas Virvilas.

Ekstremali situacija pakoregavo priesaikos priėmimo ceremoniją. Joje šį kartą nedalyvavo visi tuo metu tarnybą vykdantys pareigūnai, tačiau nuoširdžių sveikinimų ir linkėjimų priesaiką priėmusiems pareigūnams netrūko. Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius pažymėjo, kad norint tapti puikiu pataisos pareigūnų reikia trijų dalykų: sąžinės, sąžinės ir dar kartą – sąžinės. Jis naujiesiems komandos nariams palinkėjo sąžiningai laikytis ką tik ištartų priesaikos žodžių. Saugumo valdymo skyriaus viršininko pavaduotojas Mindaugas Anilionis naujai paskirtiesiems pareigūnams padėkojo, kad prisijungė prie kolektyvo, ir palinkėjo sėkmės tarnyboje.

Besidominčiųjų pataisos pareigūno profesija daugėja, tačiau ne visiems pavyksta įveikti griežtus fizinio pasirengimo reikalavimus bei aukštus nepriekaištingos reputacijos standartus. „Džiugina tai, kad neįveikusieji fizinio pasirengimo reikalavimų, atkakliai sportuoja ir sėkmę bando antrą ar net trečią kartą. Tai reiškia, kad žmonės jau yra apsisprendę, labai motyvuoti ir dėl svajonės tapti pataisos pareigūnu gali padaryti labai daug“, – sakė įstaigos vadovas S. Rajunčius.

Viena iš motyvacijų rinktis tarnybą pataisos įstaigose – konkurencingas atlyginimas. Siekiama sudaryti galimybes pradedantiesiems tarnybą pareigūnams uždirbti iki tūkstančio eurų „į rankas“. Ne mažiau svarbios ir kitos garantijos, kurias įstatymai numato pataisos pareigūnams: jie aprūpinami uniforma, kompensuojamos kelionės į tarnybos vietą ir iš tarnybos į namus išlaidos, sudaromos galimybės įstaigos lėšomis kelti savo kvalifikaciją ir tobulinti fizinį pasirengimą.


 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 11 d. 10:05
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos