Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE ATNAUJINTI SPORTO AIKŠTYNAI

2020-10-15

Spalio 15 d. statybininkai baigė darbus Šiaulių tardymo izoliatoriaus sporto aikštynuose ir perdavė naudoti atnaujintą krepšinio lauko aikštelę bei naujai įrengtą lauko treniruoklių aikštyną.

Senoji krepšinio aikštelė pasikeitė neatpažįstamai: įrengta nauja šiuolaikiška aikštės danga, modernūs krepšinio stovai. Be to, aikštelė tapo universalesnė, nes pritaikyta ir tinklinio mėgėjams. Lauko treniruoklių aikštynas skirtas pareigūnams. Neišeidami iš teritorijos jie turės daugiau galimybių sportuoti, gerinti fizinę formą ne tik sporto salėse, bet ir atvirose tam maksimaliai pritaikytose aikštelėse.

„Planavome krepšinio aikštelės atnaujinimo proga surengti krepšinio ir tinklinio turnyrus, tačiau planus pakoregavo koronoviruso pandemija. Tikimės, kad draugiškos varžybos, kuriose dalyvautų nuteistieji ir suimtieji, mūsų pareigūnai, resocializacijos specialistams talkinantys savanoriai būtinai įvyks pandemijai nurimus“, - sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius.

Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas einantis Aleksandras Molčanovas pažymėjo, kad krepšinio-tinklinio aikštelės atnaujinimo itin laukė ir resocializacijos specialistai, ir įstaigoje kalintieji asmenys. „Komandinės varžybos – puiki resocializacijos priemonė, nes moko dalyvius siekti bendro rezultato, derinti interesus, padėti komandos draugams, ugdo draugiškumą. Manau, aikštelė tuščia niekada nebus, greičiau atvirkščiai – norintieji ją išbandyti rikiuojasi į eilę, nes dėl koronoviruso pandemijos kontaktinių žaidimų dalyvių skaičius ribojamas“, - sakė A. Molčanovas.

Šiais metais Šiaulių tardymo izoliatoriuje pokyčių, gerinančių pareigūnų darbo sąlygas ir užtikrinančių tinkamą kalinamų asmenų laikymą, netrūksta: įrengta elektroninės įeigos ir vaizdo stebėjimo sistemos, suremontuota pavojaus signalizacija, atnaujinami pasivaikščiojimo kiemai, suremontuoti režiminėje dalyje dirbančių pareigūnų kabinetai, į įstaigą atkeliavo moduliniai biurai, kuriuose įsikurs resocializacijos ir ikiteisminio tyrimo specialistai, režiminiame korpuse suremontuota elektros instaliacija ir ventiliacijos sistema.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 11 d. 08:10
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?