LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE PAMINĖTA PASAULINĖ LABIRINTŲ DIENA

2019-05-07

Š. m. gegužės 3 d., minint Pasaulinę labirintų dieną Šiaulių tardymo izoliatoriuje jau ne pirmą kartą lankėsi Reiki Mercar meistrė, mokytoja, Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai Rūta Janulevičienė.

Pasaulinės Labirintų dienos renginiai Šiaulių tardymo izoliatoriuje buvo skirti pareigūnams ir nuteistiesiems. Vyko praktinis seminaras “Savęs pažinimas, pasitikėjimo savimi stiprinimas per labirinto terapiją, nežiūrint kokios religijos, vertybių ar pažiūrų yra žmogus. Pasaulinė labirintų diena yra tiltas jungiantis kiekvieną dalyvaujantį čia ir visame pasaulyje, padedantis kurti tarpusavio toleranciją“.

Šventės metu dalyviai atliko individualias užduotis bei dirbo grupėse, apibendrinę gautus rezultatus, turėjo galimybę išbandyti ėjimą trijų takų labirintu.

Kaip teigė R. Janulevičienė, šiais metais Šiaulių tardymo izoliatorius buvo pirmasis, kuriame prasidėjo Pasaulinės Labirintų dienos minėjimas, kadangi minėjimai vyks skirtinguose Lietuvos miestuose: prasidėjo Šiauliuose, po to keliaus į Kauno rajoną, Kauną, Kėdainius ir renginių ciklas bus užbaigtas Kauno rajone.

Pasaulinė Labirintų diena, Tarptautinės Labirintų organizacijos devintasis metinis projektas, diena skirta suburti žmones iš viso pasaulio kartu vaikščioti labirintais dėl visų gyvų būtybių ir Žemės Motinos gerovės.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 7 d. 10:09
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos