Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Šiaulių tardymo izoliatoriuje paminėta tolerancijos diena

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistės Benina Katauskė ir Aistė Virganavičienė kartu su nuteistaisiais paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Tarptautinė tolerancijos diena UNESCO iniciatyva yra minima kasmet lapkričio 16 d. jau nuo 1995-ųjų metų. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į netolerancijos pavojus.

Izoliatoriuje ta proga surengtoje diskusijoje nuteistieji dalijosi savo mintimis apie toleranciją: kaip jie ją supranta, ar toleranciją gali išsiugdyti, kaip tai svarbu.

„Diskusija buvo įdomi, nes paliesta daug temų. Su tolerancijos stoka susiduriame ne taip jau retai, tai aktualu ir įkalinimo įstaigose, todėl kalbėjomės apie tai, kaip svarbu gebėti suprasti kitus, neprimesti kitiems savo nuomonės“- apie renginio esmę pasakojo resocializacijos specialistės. Renginio dalyviai analizavo žodžio “tolerancija“ reikšmę, aptarė tolerancijos/ netolerancijos pavyzdžius, situacijas, analizavo kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam bei kitokiam. Siekiant priminti apie tolerancijos svarbą visiems, 2-ojo režiminio korpuso aukšte sukurta Tolerancijos dienai skirta meninė instaliacija, Ją kūrę nuteistieji pasistengė vienu žodžiu apibūdinti, kaip jie supranta toleranciją.

Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 16 d. 10:49

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?