LAISVOS DARBO VIETOS

  • Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas

Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE VYKO PASITARIMAS SU NVO ATSTOVAIS

2019-06-13

Siekiant plėtoti geranorišką, abipusiu pasitikėjimų grįstą Šiaulių tardymo izoliatoriaus ir Šiaulių miesto nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą 2019 m. birželio 13 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacijos, VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, VšĮ Socialinių inovacijų centras, Šiaulių sporto veteranų klubo vadovai ir atstovai, savanorišką darbą Šiaulių tardymo izoliatoriuje atliekanti Natalija Zablockienė, Šiaulių tardymo izoliatoriaus vadovybė ir Resocializacijos skyriaus atstovai. Pasitarimo metu buvo dalijamasi planais, kaip įsitaigos darbuotojai ir čia kalintys asmenys galėtų prisidėti prie Šiaulių bendruomenės pilietiškų iniciatyvų, mieste organizuojamų renginių, viešųjų erdvių puoselėjimo ir mums visiems aktualių saugios visuomenės, socialinės atskirties mažinimo klausimų sprendimo. Pasitarimas buvo produktyvus ir davė daug idėjų apmąstymui.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija dalyviams organizavo trumpą ekskursiją po įstaigą, supažindino su suimtųjų ir nuteistųjų laisvalaikio organizavimo ir kitomis patalpomis kuriose jie galėtų vykdyti švietėjišką ir kitą užimtumo veiklą įstaigoje laikomiems asmenims.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 13 d. 15:53
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos