Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS DARBUOTOJAI VAIKUI SUKŪRĖ PRIEŠKALĖDINĮ STEBUKLĄ

Per Pyragų dieną Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojų paaukoti 128 eurai lapkričio 30 d. išpildė paauglio iš Šiaulių rajono svajonę – turėti šiltą striukę. Būtent jos labai norėjo Rimas (saugant paauglio privatumą vardas pakeistas). Jaunuoliui apsipirkti padėjo Resocializacijos skyriaus laikinasis vadovas Aleksandras Molčanovas ir Saugumo valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Donatas Mikalauskas. „Rimas ypatingų pageidavimų neturėjo, svarbu, kad striukė būtų šilta, nes kelias iki mokyklos – netrumpas. Tačiau stengėmės, kad ji būtų ne tik praktiška, bet ir madinga, jaunatviška, tad matavomės ne vieną ir ne dvi“,- pasakojo A. Molčanovas. Striukę pavykus nupirkti pigiau nei tikėtasi, už likusius pinigus jaunuoliui pareigūnai dovanojo šiltą bliuzoną, kelnes, pirštines, kepurę. „Likusius kelis eurus išleidome saldainiams, nes vaikinas netrukus švęs gimtadienį“,- sakė apsipirkimą organizavę pareigūnai. Jie pažymėjo, kad didžiausia padėka visam izoliatoriaus kolektyvui, aukojusiam pinigus kilniam tikslui, buvo naujais šiltais drabužiais apsirengusio vaikinuko šypsena. „Keliaujant namo, vaikinas pradėjo šypsotis. Pasikalbėję supratome, kad situacija šeimoje nėra lengva, tačiau jaunuolis atsakingas, mokosi, siekia tikslo. Kas žino, gal jis – būsimasis pataisos pareigūnas“,- viso kolektyvo vardu stiprybės įveikiant pasitaikančius iššūkius jaunuoliui linkėjo pareigūnai.

Jau kitą dieną izoliatoriaus darbuotojai sulaukė labai nuoširdžių vaikino mamos, seniūnijos, kurioje gyvena šeima, atstovų padėkų už dosnumą ir išpildytą svajonę: toks patenkintas ir laimingas vaikinukas jau seniai nebuvo. Dosnūs ir jautrūs izoliatoriaus darbuotojai sukūrė stebuklą: laime švytinčios vaiko akys pati geriausia padėka visiems, prisidėjusiems prie svajonės įgyvendinimo.

Pyragų diena, kai dalijamasi pačių keptais pyragais, įstaigoje rengiama antrą kartą. 2019 metais už darbuotojų suaukotus pinigus išpildyta mergaitės iš Šiaulių miesto svajonė, jai nupirkti šilti drabužiai žiemai. Dėl pandemijos šiais metais nebuvo galima susiburti, pyragais vaišintis kartu, tačiau saldumynai iškeliavo kiekvienam į darbo vietą, o surinktos aukos panaudotos kilniam tikslui.

Ačiū pyragus kepusiems ir dosniai aukojusiems Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojams už vaikui dovanotą tikėjimą, kad gerų žmonių dėka gyvenimas tampa gražesnis.

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 1 d. 13:52

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?